Usługi Remontowo-Budowlane

Rumia, Harcerska 10

Tel. 586719563, 504489079

E-mail d.jaworowski1@upcpoczta.pl

18.11.2012 - Czuczman Elżbieta

Firma Pana Dariusza Jaworowskiego przeprowadziła prace wykończeniowe w naszym nowo oddanym przez dewelopera mieszaniu na Osiedlu Morskim w Pogórzu, gmina Kosakowo przy ul. Śliwińskiego. Zakres prac obejmował: - prace malarskie łącznie z pełnym przygotowaniem powierzchni[ cekolowanie] - położenie terakoty i glazury łącznie z przygotowaniem powierzchni, wykonaniem wylewek samopoziomujących podłóg oraz hydroizolacji, - położenie desek podłogowych, - montaż hydrauliki łącznie z niezbędnymi przeróbkami oraz białym montażem [ umywalki, WC, kabina prysznicowa,wanna, baterie], - instalowanie ościeżnic i drzwi, także przesuwanych, - tapetowanie, - drobne prace elektryczne oraz montaż kinkietów oświetleniowych Pragniemy poinformować zainteresowanych , że jesteśmy bardzo zadowoleni z całości prac wykonanych przez firmę Pana Dariusza Jaworowskiego i możemy go polecić jako naprawdę rzetelnego fachowca.Umiejętne zaplanowanie przez niego kolejności prac dawało niezbędny zapas czasowy na wybór i zakup materiałów przez nas dostarczanych, takich jak glazura i terakota, deski podłogowe, wyposażenie łazienek [WC, brodzik, wanna, umywalki i baterie]. Natomiast inne materiały takie jak cekol, farby, wylewki, kleje i inne potrzebne do prac wykończeniowych były przez niego bardzo sprawnie kupowane, zawsze z pełnym i przejrzystym wyliczeniem zużycia i poniesionych kosztów.Pan Jaworowski , fachowiec o dużym doświadczeniu, zawsze chętnie doradzał i podpowiadał ciekawe rozwiązania , a także pomagał rozwiązywać problemy, które niestety pojawiają się prze tego typu pracach. Dlatego z pełną satysfakcją możemy zarekomendować firmę Pana Dariusza Jaworowskiego każdemu , kto oczekuje aby prace były wykonywane sprawnie , na wysokim poziomie jakości i rozsądnym poziomie cenowym, w sposób elastyczny, pozwalający inwestorowi na podejmowanie dosyć trudnych decyzji, takich jak na przykład kolorystyka czy rodzaj materiałów wykończeniowych.

11.11.2012 - Sadowska Katarzyna

Firma Usługowo- Budowlana Dariusza Jaworowskiego w ciągu ostatnich siedmiu miesięcy prowadziła prace wykończeniowe w moim nowym domu w Gdańsku przy ul. Beniowskiego. W zakres prac wchodziły głównie; -zakup materiałów - prace glazurnicze -montaż sanitariatów -stawianie ścianek działowych, tynkowanie , szpachlowanie, docieplanie wełną -montaż sufitów podwieszanych -malowanie wszystkich ścian -montaż sztukaterii i listw przypodłogowych -układanie podłogi drewnianej -przeróbki punktów hydraulicznych i elektrycznych - montaż osprzętu elektrycznego -montaż oświetlenia Prace zostały wykonane , zgodnie ze sztuką budowlaną, bardzo dokładnie i czysto. Szczególnie ważne dla mnie było to, że Pan Dariusz Jaworowski zajmował się kompleksowo całością prac i nie było konieczności zatrudniania nadzoru. Firma Dariusza Jaworowskiego jest godna polecenia ze względu na fachowość ,uczciwość , terminowość i rzetelność.

1.11.2012 - KROPIDŁOWSKI MAREK

Niniejszym pragniemy wyrazić pełną rekomendację dla firmy: Usługi Remontowo Budowlane Dariusz Jaworowski w zakresie usług związanych z aranżacją i wykańczaniem wnętrz. Firmie Usługi Remontowo Budowlane Dariusz Jaworowski zleciliśmy wykonanie prac aranżacyjnych i wykończeniowych w naszym salonie w Gdyni. przy ul. Wielkopolskiej 251. Firma wykazała się solidnością, odpowiedzialnością i fachowością w swoim działaniu. Prace wykończeniowe wykonała bez uwag , ściśle trzymając się przyjętych ustaleń, ale też wykazując inicjatywę w przypadku problematycznych zagadnień. Współpraca z firmą odbywała się na poziomie pełnego profesjonalizmu i jest godna polecenia każdemu, kto ceni sobie wysoką jakość usług. Bardzo wysoko oceniamy kulturę osobistą oraz doświadczenie pracowników firmy, dzięki czemu nasza współpraca przebiegała bezkonfliktowo i na bardzo wysokim poziomie. Z przyjemnością polecamy Firmę Usługi Remontowo Budowlane Dariusz Jaworowski jako profesjonalnego partnera , który z pewnością pozwoli przyszłym klientom na efektywną realizację najbardziej skomplikowanych projektów .

2.06.2012 - Wiśniewski Michał

Pan Dariusz Jaworowski wykonywał w naszym mieszkaniu zleconą jemu i jego firmie usługę przebudowy łazienki. Zmienialiśmy w wykonanej w 2006r. [ w naszej ocenie w bardzo dobrym standardzie] łazience wannę na kabinę prysznicową. Wykończenie łazienki było na tyle dobre, że z żalem podjęliśmy decyzję o jej przebudowie.Po przeprowadzonym remoncie, nie żałujemy , że się na niego zdecydowaliśmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, że wykonawcą był Pan Dariusz i jego pracownicy. Miło spotkać fachowca , który nie boi się zadań trudnych i nie kieruje się przede wszystkim własną wygodą a oczekiwaniami klienta. Nigdy nie usłyszeliśmy "nie da się " czy "nie warto". Mieliśmy wrażenie , że dla Pana Dariusza ciekawe zadanie było tylko kolejnym wyzwaniem , któremu chciał i potrafił sprostać. Było dla nas miłym zaskoczeniem , że poniedziałek rano znaczył poniedziałek rano, a nie któryś kolejny dzień tygodnia. Remont to zawsze uciążliwość , którą chce się przebrnąć jak najszybciej i przewidywalność i wiarygodność terminów , była dla nas niezmiernie istotna. Z pełnym przekonaniem polecamy Pana Jaworowskiego jako doradcę i wykonawcę.

29.04.2012 - Kępska Mirosława

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Dariusza Jaworowskiego wykonała prace wykończeniowe w mieszkaniu stan deweloperski Gdańsk Neptun Park. Prace, które zostały wykonane to: przeróbki punktów elektrycznych i punktów hydraulicznych, prace glazurnicze w łazience i kuchni , montaż listew przysufitowych sztukaterii, listwy przypodłogowe, sztukaterie ,szpachlowanie i malowanie całego mieszkania ,wymiana osprzętu elektrycznego ,montaż lamp ,montaż sanitariatów i akcesoriów łazienkowych. Prace zostały wykonane z zachowaniem wszelkich standardów jakościowych i technicznych, bez uwag, terminowo. Biorąc pod uwagę dużą fachowość zakładu uważamy, że jest godny polecenia innym inwestorom.

WITAS ALINA

Skorzystaliśmy z kompleksowych usług firmy p.Dariusza Jaworskiego. W mieszkaniu,które kupiliśmy w stanie deweloperskim p.Darek i jego ekipa wykonali wszelkie prace elektryczne,hydrauliczne,glazurnicze,sanitarne i malarskie. Jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanych prac,ponieważ zostaly wykonane szybko, terminowo,dokładnie, czysto, fachowo i niedrogo.Z czystym sumieniem mogę polecić uslugi p.Darka.Osoby,które oglądały nasze mieszkanie, tak zachwycily się naszą łazienką,ubikacją ,kuchnią i przedpokojem,ze skorzystały z uslug p.Darka .

Starzynska Alicja

Szukajac wanny trafilam do firmy Harimex w Gdyni gdzie nie tylko zamowilam wszystkie materialy potrzebne do realizacji ,skorzystalam z uslug architekta wnetrz oraz ekipy p.Darka Jaworowskiego.Mieszkanie kupilismy w stanie deweloperskim, firma p.Darka wykonala prace budowlane z zagospodarowaniem przestrzeni,prace elektryczne,hydrauliczne,sanitarne,glazurniczeoraz dekoracyjne.Prace zostaly wykonane zgodnie z planami architekta z duzym profesjonalizmem biorac pod uwage ich roznorodnosc i szczegolne wymagania jak np.ulozenie gresu na calej powierzchni mieszkania bez widocznych dylatacji z 0,5mm fuga.Przed kazdym kolejnym etapem otrzymywalismy dokladna wycene co sprzyjalo dobrej wspolpracy.Ekipa jest sympatyczna,sumienna i pracuje super dobrze.Niejednokrotnie kontaktowalismy sie z panem Darkiem zawsze dostepnym i chetnie sluzacym porada.Jestesmy bardzo zadowoleni i polecamy wszystkim goraco pana Darka Jaworowskiego

Bowszyc Jerzy

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Jaworowski wykończyła mieszkanie w Gdańsku na osiedlu Neptun Park.W zakres prac wykończeniowych wchodziły przeróbki punktów hydraulicznych i punktów elektrycznych, dostawienie niektórych ścianek działowych , sufity podwieszane , prace glazurnicze , szpachlowanie i malowanie całego mieszkania, wymiana osprzętu elektrycznego, montaż oświetlenia oraz biały montaż. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną , z zachowaniem standartów technicznych i jakościowych. Jestem zadowolony z wykonanych prac, ponieważ zostały wykonane szybko , czysto, fachowo, terminowo, dokładnie i niedrogo. Biorąc pod uwagę dużą fachowość firmy p. Dariusza, uważam że jest godny polecenia wszystkim wymagającym inwestorom.

Dudek Witold

Z pracy wykonanej przez Pana Darka jestem bardzo zadowolony. Na szczczególne uznanie zasługuje jakość wykonania. Płytki na podłogach, ścianach oraz wszystkie elementy zabudowy i armatura dokładnie dopasowane i równe. Potrafi radzić sobie z elektryką. Po prawie 2 latach nie wyszły żadne usterki. Na uwagę zasługuje też doradztwo Pana Darka na etapie projektowania łazienek oraz schodów przed domem. Pomógł mi się ustrzec kilku błędów. Dla osoby nie znającej się na fachowej terminologii i materiałach był nieocenioną pomocą wykonując dokładne listy materiałów do zakupu lub sam zakupywał materiały po wcześniejszym uzgodnieniu. Dla mnie, jako osoby pracującej i nie znającej się na glazurnictwie miało to duże znaczenie. Zawsze starannie rozliczał się z poszczególnych etapów pracy i mówił, co i do kiedy będzie robione w następnej kolejności. Zawsze dotrzymywał uzgodnionych terminów. Po skończonej pracy jest dostępny w przypadku pytań związanych z użytkowaniem zamontowanego wyposażenia, glazury. Jeśli chodzi o koszty wykonanej przez niego usługi, to uważam, że cena była przystępna a jakość wykonania jest dodatkowym atutem. Zdecydowanie polecam Pana Darka innym klientom.

Bowszyc Jerzy

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Jaworowski wykonała prace wykończeniowe w mieszkaniu Gdańsk Szafarnia. Mieszkanie było w stanie deweloperskim.Firma wykonała prace : przeróbki punktów elektrycznych i hydraulicznych, prace glazurnicze w łazience i kuchni, sufity podwieszane wielopoziomowe, montaż sanitariatów i akcesoriów łazienkowych, wymiana osprzętu elektrycznego, montaż oświetlania, szpachlowanie i malowanie w całym mieszkaniu. Usługi zostały wykonane z zachowaniem wszelkich standartów jakościowych i technicznych. Prace zostały wykonane terminowo, fachowo, i niedrogo. Polecam usługi p. Darka innym inwestorom.

Bowszyc Jerzy

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Dariusz Jaworowski wykończyła mieszkanie w Gdańsku na osiedlu Neptun Park. W zakres prac wykończeniowych wchodziły przeróbki punktów hydraulicznych i punktów elektrycznych , dostawienie niektórych ścianek działowych, sufity podwieszane, prace glazurnicze, szpachlowanie i malowanie całego mieszkania, wymiana osprzętu elektrycznego, montaż oświetlenia oraz biały montaż. Prace zostały wykonane zgodnie ze sztuką budowlaną , z zachowaniem standartów technicznych i jakościowych. Jestem zadowolony z wykonanych prac , ponieważ zostały wykonane szybko, czysto, fachowo , terminowo ,dokładnie i niedrogo. Biorąc pod uwagę dużą fachowość firmy p. Dariusza uważam ,że jest godny polecenia wszystkim wymagającym inwestorom.

Kępska Mirosława

Firma Usługi Remontowo-Budowlane Dariusza Jaworowskiego wykonała prace wykończeniowe w mieszkaniu stan deweloperski Gdańsk Neptun Park.Prace,które zostały wykonane to;przeróbki punktów elektrycznych i punktów hydraulicznych,prace glazurnicze w łazience i kuchni,montaż listew przysufitowych sztukaterii,listwy,przypodłogowe sztukaterie,szpachlowanie i malowanie całego mieszkania,wymiana osprzętu elektrycznego,montaż lamp,montaż sanitariatów i akcesoriów łazienkowych. Prace zostały wykonane z zachowaniem wszelkich standartów jakościowych i technicznych, bez uwag, terminowo. Biorąc pod uwagę dużą fachowość zakładu uważam, że jest godny polecenia innym inwestorom.